(096) 789 04 56
Контактные телефоны: График работы:
  • Будние:с 10:00 до 19:00
  • Суббота:с 10:00 до 14:00
  • Воскресенье:выходной
X
0 00 грн

КМУ виключив продукти без глютену із списку критичного імпорту

КМУ виключив продукти без глютену із списку критичного імпорту

03.05.2022 Кабінет Міністрів України затвердив Постанову «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2022 р. № 153» (далі – Постанова). Згідно Постанови «Про перелік товарів критичного імпорту» були виключені позиції товарів класів 1902, 1904, 1905, а саме: готові продукти із зерна зернових культур, борошна, крохмалю або молока; борошняні кондитерські вироби.

Це означає, що тепер неможливо ввезти в Україну хліб, хлібобулочні вироби, коржі, хрустики, печиво, кекси, пластівці та макарони із закордону. Так, всі товари від виробників Dr. Schar та Gullon  підпадають під заборону валютних операцій, це неминуче призведе до дефиціту таких товарів, оскільки імпортувати новий товар неможливо.

Ми планували до 20 травня вже привезти нову поставку Dr. Schar. Продукція готова і зберігається на складі виробника, але ми не можемо її оплатити через дію Постанови. Наш магазин надіслав Листи звернення в Міністрество Економіки України, Міністерство охорони здоров'я України, Міністерство агропромислового комплексу і продовольства України та Кабінет Міністрів України, подали запит на бізнес-омбудсмена чекаємо на позитивний розгляд і скоріше вирішення питання.

Встигніть зробити запаси продуктів на час доки дані групи товарів знову не будуть повернуті в список критичного імпорту.

Придбати продукцію Dr. Schar за посиланням.

Придбати продукцію Gullon за посиланням.

Назад
0 грн instagram facebook